Entry List
Friday
55
entries
Name | Status | Hometown |
---|---|---|
Confirmed | woodbridge, ON | |
Confirmed | Lachine, QC | |
GA
Graeme Arnaud | Confirmed | Hampton, ON |
VB
Val Bevacqua | Confirmed | Nestleton Station, ON |
PB
Philip Black | Confirmed | WOODBRIDGE, CT |
RB
Roman Borys | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Pickering, ON | |
DC
Dylan Carter | Confirmed | Thornhill, ON |
LC
Les Carter | Confirmed | Thornhill, ON |
bc
bill chalkias | Confirmed | Stouffville, ON |
YC
Yu Ching Chen | Confirmed | Toronto, ON |
MC
Mark Clancy | Confirmed | Toronto, ON |
SD
Simon Darveau | Confirmed | Laval, QC |
Confirmed | Oakville, ON | |
JD
John Dimoff | Confirmed | Markham, ON |
OE
Orest Essep | Confirmed | TORONTO, ON |
Confirmed | Toronto, ON | |
DF
Daniel Frankenbach | Confirmed | Scarborough, ON |
Confirmed | Waterloo, ON | |
SG
Stephen Gailits | Confirmed | Uxbridge, ON |
Confirmed | Brampton, , ON | |
FG
Francis Gingras Roy | Confirmed | Blainville, QC |
Confirmed | Carp, ON | |
RG
Roger Gordon | Confirmed | King City, ON |
LG
Larry Grzebinski | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Burlington, ON | |
SH
Stephen Hunter | Confirmed | Thornhill, ON |
EJ
Ernst Johle | Confirmed | Bracebridge, ON |
SJ
Sean Jurens | Confirmed | Whitby, ON |
MK
Max Kiehn | Confirmed | Aurora, ON |
PK
Peter Kulba | Confirmed | Concord, ON |
Confirmed | Mono, ON | |
AL
Alex Lait | Confirmed | Burlington, ON |
AL
Andy Lam | Confirmed | Richmond Hill, ON |
TL
Ted Lumer | Confirmed | Oakville, ON |
MM
Mario Marotta | Confirmed | Whitby, ON |
JM
Jonathan Mason | Confirmed | Toronto, ON |
MM
Martin McCann | Confirmed | Mirabel, QC |
VM
Vince Meehan | Confirmed | Campbellville , ON |
AM
Anton Melnichuk | Confirmed | Bradford West Gwillimbury, ON |
Confirmed | Stoney Creek, ON | |
Confirmed | Belfountain, ON | |
Confirmed | Callander, ON | |
AN
Al Norrie | Confirmed | |
SP
Steve Paterson | Confirmed | Blue Mountain, ON |
Confirmed | Kitchener, ON | |
AR
Abe Reinhartz | Confirmed | North York, ON |
Confirmed | Ottawa, ON | |
Confirmed | Aurora, ON | |
JT
Jesper Thoft | Confirmed | Toronto, ON |
MT
Marc Truba | Confirmed | Whitby, ON |
JV
John Venditti | Confirmed | Uxbridge, ON |
Confirmed | Toronto, ON | |
Confirmed | OTTAWA, ON | |
Confirmed | Clarence, NY |
Sunday
94
entries
Name | Status | Hometown |
---|---|---|
Confirmed | woodbridge, ON | |
Confirmed | Lachine, QC | |
GA
Graeme Arnaud | Confirmed | Hampton, ON |
VB
Val Bevacqua | Confirmed | Nestleton Station, ON |
PB
Philip Black | Confirmed | WOODBRIDGE, CT |
RB
Roman Borys | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Pickering, ON | |
RB
Ryan Breedon | Confirmed | Barrie, ON |
SB
Simon Bullen | Confirmed | Dundas, ON |
DC
Dylan Carter | Confirmed | Thornhill, ON |
KC
Keegan Carter | Confirmed | Thornhill, ON |
LC
Les Carter | Confirmed | Thornhill, ON |
LC
Luca Ceccato | Confirmed | Whitby, ON |
bc
bill chalkias | Confirmed | Stouffville, ON |
YC
Yu Ching Chen | Confirmed | Toronto, ON |
JC
Jim Chiarotto | Confirmed | North York, ON |
MC
Mark Clancy | Confirmed | Toronto, ON |
GC
Geoff Clark | Confirmed | Toronto, ON |
PC
Peter Clifford | Confirmed | Peterborough, ON |
SD
Simon Darveau | Confirmed | Laval, QC |
Confirmed | Oakville, ON | |
Confirmed | Rochester, NY | |
JD
John Dimoff | Confirmed | Markham, ON |
BD
Brenden Donaher | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Toronto, ON | |
Confirmed | Toronto, ON | |
Confirmed | Toronto, ON | |
DF
Daniel Frankenbach | Confirmed | Scarborough, ON |
Confirmed | Waterloo, ON | |
DF
Donald Fu | Confirmed | Toronto, ON |
SG
Stephen Gailits | Confirmed | Uxbridge, ON |
Confirmed | Brampton, , ON | |
FG
Francis Gingras Roy | Confirmed | Blainville, QC |
Confirmed | Carp, ON | |
RG
Roger Gordon | Confirmed | King City, ON |
LG
Larry Grzebinski | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Burlington, ON | |
DH
Daniel Hochman | Confirmed | THORNHILL, ON |
SH
Stephen Hunter | Confirmed | Thornhill, ON |
MJ
Matthew Jamieson | Confirmed | Toronto, ON |
EJ
Ernst Johle | Confirmed | Bracebridge, ON |
SJ
Sean Jurens | Confirmed | Whitby, ON |
MK
Max Kiehn | Confirmed | Aurora, ON |
BK
Barry Kilner | Confirmed | Richmond Hill, ON |
DK
Devon Kring | Confirmed | Whitby, ON |
PK
Peter Kulba | Confirmed | Concord, ON |
PK
Paul Kunynetz | Confirmed | Toronto, ON |
AL
Alex Lait | Confirmed | Burlington, ON |
ZL
Zeus Lalkaka | Confirmed | YORK, ON |
AL
Andy Lam | Confirmed | Richmond Hill, ON |
Confirmed | Toronto, On | |
TL
Ted Lumer | Confirmed | Oakville, ON |
Confirmed | Thornhill, ON | |
MM
Mario Marotta | Confirmed | Whitby, ON |
JM
Jonathan Mason | Confirmed | Toronto, ON |
MM
Martin McCann | Confirmed | Mirabel, QC |
AM
Anton Melnichuk | Confirmed | Bradford West Gwillimbury, ON |
GM
Garth Mercer | Confirmed | York, ON |
Confirmed | Stoney Creek, ON | |
AN
Alex Nairne | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Belfountain, ON | |
Confirmed | Callander, ON | |
Confirmed | Burlington, ON | |
AN
Alexander Ng | Confirmed | Mississauga, ON |
AN
Al Norrie | Confirmed | |
TP
Tom Pasquale | Confirmed | North York, ON |
SP
Steve Paterson | Confirmed | Blue Mountain, ON |
MP
Melissa Pavesi | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Kitchener, ON | |
Confirmed | Unionville, ON | |
AR
Abe Reinhartz | Confirmed | North York, ON |
SS
Steve Schneider | Confirmed | STONEY CREEK, ON |
Confirmed | Ottawa, ON | |
Confirmed | Whitby, ON | |
Confirmed | Aurora, ON | |
GS
George Spiliopoulos | Confirmed | Toronto, ON |
JS
Jay St John | Confirmed | Uxbridge, ON |
JS
James Stewart | Confirmed | Kingston, ON |
Confirmed | Victoria Harbour, ON | |
AT
Alexander Tessier | Confirmed | Tornto, ON |
JT
Jesper Thoft | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Bowmanville, ON | |
Confirmed | Scarborough, ON | |
MT
Marc Truba | Confirmed | Whitby, ON |
Av
Anat van Eeden | Confirmed | Aurora, ON |
Confirmed | Aurora, ON | |
JV
John Venditti | Confirmed | Uxbridge, ON |
Confirmed | Toronto, ON | |
Confirmed | Skaneateles, NY | |
Confirmed | OTTAWA, ON | |
KW
Kate Wivell | Confirmed | Toronto, ON |
Confirmed | Clarence, NY | |
Confirmed | Skaneateles, NY | |
Confirmed | Whitby, ON |